medycyna - lekarze - studenci medycyny - zdrowie - uroda - antykoncepcja

newsy

Po pijaku przyjmował pacjentów 2,3 promila alkoholu miał rehabilitant ze Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli. W tym stanie 61-latek przyjmował pacjentów.
Więcej »

Gaśnie strajk, ale trwa protest W kilkudziesięciu szpitalach lekarze zawiesili strajk, godząc się na mniejsze od wcześniej żądanych podwyżki. - Strajk może wygasać, ale to wcale nie koniec naszego protestu - mówi Maciej Niwiński z zarządu lekarskiego związku zawodowego.
Więcej »

ICE - nic nie kosztuje, a może ocalić życie ICE - właśnie pod takim hasłem coraz więcej Polaków zapisuje w komórce numer osoby, do której ratownicy powinni zadzwonić w razie wypadku. Dzięki temu lekarze mogą udzielić szybkiej pomocy poszkodowanemu.
Więcej »

To jak pan korumpował lekarza? Efekt domina - taki skutek miały zeznania ordynatora położnictwa radomskiego szpitala. Prezes firmy Johnson & Johnson musiał odejść, 46 jego podwładnych ma korupcyjne zarzuty. A to dopiero początek...
Więcej »

Lekarze będą pracować krócej 48 godzin. Tyle według zmieniających się przepisów będą tygodniowo pracować szpitalni lekarze. Dyrektorzy jednostek głowią się jak ich namówić, by zgodzili się na dodatkowe dyżury. Jeżeli im się nie uda, szpitalom grozi paraliż.
Więcej »

Lekarka robiła fikcyjne aborcje Ginekolog z Olkusza wmawiała swoim pacjentkom, że są w ciąży i przeprowadzała fikcyjne zabiegi aborcyjne. Koszt takiego zabiegu oscylował między półtorej a dwoma tysiącami złotych.
Więcej »

Pijący lekarze będą zmuszani do odwyku Gustujący w wyskokowych trunkach lekarze będą musieli mieć się na baczności. Samorząd lekarski chce zmusić nadużywających alkoholu kolegów do leczenia. Jeśli odmówią - mogą stracić pracę.
Więcej »

Lekarze ze szpitala na Banacha proponują kompromis Lekarze z warszawskiego szpitala na ulicy Banacha proponują dyrekcji kompromis - strajk będzie trwał, ale lekarze zgadzają się na przesłanie dokumentacji za lipiec w zamian m.in za wypłatę wynagrodzeń - poinformował szef szpitalnego OZZL Maciej Jędrzejowski. Odpowiedź dyrekcji lekarze mają otrzymać jutro.
Więcej »

Zapisz w telefonie swoją grupę krwi Po tragicznym wypadku pielgrzymów we Francji lekarze apelują, żeby do telefonów komórkowych, oprócz numerów do najbliższych osób, wpisywać też grupę krwi. W razie wypadku ta informacja może ocalić nam życie.
Więcej »

Coraz więcej lekarzy odstępuje od strajku Protest lekarzy słabnie. Medycy na własną rękę dogadują się z dyrektorami swoich szpitali. W zamian zawieszają strajk, wycofują wypowiedzenia i wracają do pacjentów.
Więcej »Strona: 1 ... 3 4 5 ... 15

inne

Medycyna - katalog lekarzy - studenci medycyny - zdrowie - uroda - leki - porady medyczne Medycyna - katalog lekarzy - studenci medycyny - zdrowie - uroda - leki - porady medyczne
Copyright © 2007-2012 med-news.pl