medycyna - lekarze - studenci medycyny - zdrowie - uroda - antykoncepcja

newsy

Uważaj na lewe kierunki medyczne Prywatne szkoły policealne oferują naukę w zawodach medycznych niezgodnie z prawem. Wprowadzają w błąd słuchaczy i nadają im tytuły zawodowe, których nie ma.
Więcej »

Państwowa Inspekcja Pracy zachęca: mniej dźwigaj "Mniej dźwigaj" - to hasło kampanii informacyjnej Państwowej Inspekcji Pracy, skierowanej przede wszystkim do pracowników handlu oraz służby zdrowia.
Więcej »

Warto badać cholesterol u niemowląt Niemowlęta w wieku 15 miesięcy powinny mieć wykonywane badanie poziomu cholesterolu we krwi wraz z rutynowymi szczepieniami - twierdzą specjaliści na łamach "British Medical Journal".
Więcej »

Pizza przeciwko zmarszczkom "Pizza przeciwko zmarszczkom" będzie przebojem rozpoczynającego się koło Salerno na południu Włoch dziesiątego Festiwalu Pizzy Śródziemnomorskiej.
Więcej »

Powrót pielęgniarek - 3 namioty przed Sejmem Trzy namioty, a w tym dwa z napisem "punkt informacyjny", rozstawiły rano na parkingu naprzeciw gmachu Sejmu przedstawicielki Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych (OZZPiP). Do piątku prowadzić tu będą akcję informacyjną.
Więcej »

Szpitale bez zaopatrzenia, wstrzymano operacje Sól fizjologiczną, otrzymana od hiszpańskiej organizacji pozarządowej, to jedyne czym dysponuje największy albański szpital - Centralna Klinika Uniwersytecka w Tiranie.
Więcej »

Pielęgniarek jak na lekarstwo Choć na studiach pielęgniarskich tłumy, sióstr mamy jak na lekarstwo. Setki tegorocznych absolwentek nie podejmuje pracy w zawodzie. Wolą zajęcia lepiej płatne albo pracę za granicą.
Więcej »

Lekarze - od strajku do sądu Czy lekarz powinien dostać pensję za miesiąc, w którym strajkował? Coraz więcej szefów szpitali twierdzi, że nie. Medycy idą walczyć o pieniądze do sądu.
Więcej »

Przypadek legionellozy w laboratorium w Pirbright w Wielkiej Brytanii Władze sanitarne Wielkiej Brytanii rozpoczęły w czwartek dochodzenie w sprawie możliwego przypadku choroby legionistów w rządowym Instytucie Zdrowia Zwierzęcego (IAH) w Pirbright. Laboratorium IAH sąsiaduje z laboratorium, z którego mógł wydostać się niedawno wirus pryszczycy.
Więcej »

Lekarze alarmują: rośnie liczba zagrożonych ciąż Nawet co czwarte-piąte dziecko w Polsce zaraz po urodzeniu wymaga pomocy lekarskiej. Rośnie też liczba zagrożonych ciąż.
Więcej »Strona: 1 ... 2 3 4 ... 15

inne

Medycyna - katalog lekarzy - studenci medycyny - zdrowie - uroda - leki - porady medyczne Medycyna - katalog lekarzy - studenci medycyny - zdrowie - uroda - leki - porady medyczne
Copyright © 2007-2012 med-news.pl