medycyna - lekarze - studenci medycyny - zdrowie - uroda - antykoncepcja

newsy

Resort zdrowia zaskoczony akcją policji Policja nie zbiera żadnych danych strajkujących lekarzy a jedynie informacje o tym, które placówki przystąpiły do protestu - zapewnił Krzysztof Hajdas z wydziału prasowego KGP. Informacją o policyjnej akcji zaskoczone jest Ministerstwo Zdrowia.
- To rutynowe działania, wynikające m.in. z ustawy o policji. Zbieramy takie informacje w przypadku wszystkich wydarzeń, które potencjalnie mogą się wiązać z zagrożeniem porządku publicznego - powiedział Hajdas.
Więcej »

Lekarze nie wierzą, że rząd nie ma pieniędzy Ogólnopolski Związek Zawodowy Lekarzy zwrócił się z listem do prezydenta z prośbą o mediacje między protestującymi a Ministerstwem Zdrowia.
Prezydent Lech Kaczyński o godz. 14.00 spotka się z kierownictwem Ministerstwa Zdrowia, zaś w przyszłym tygodniu jest możliwe, że dojdzie do spotkania ze związkami zawodowymi lekarzy - poinformował w TVN24 sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta Maciej Łopiński.
Więcej »

Policjanci pytają o strajkujących lekarzy - Przyszli wieczorem, w cywilu. Pokazali odznaki - opowiada ordynator jednego ze szpitali powiatowych w woj. pomorskim

Jest wyraźnie poruszony, dlatego chce pozostać anonimowy. - Tłumaczyli, że mają rozkaz dowiedzieć się, czy szpital strajkuje lub ewentualnie zamierza przyłączyć się do strajku. Wyjaśniłem im, jaka jest sytuacja. Powiedziałem, że popieramy strajk.
Więcej »

W piątek rząd odpowie na postulaty lekarzy Dopiero w piątek rząd odpowie na postulaty lekarzy - powiedział dziennikarzom rzecznik Ministerstwa Zdrowia Paweł Trzciński. Dodał, że rząd o sytuacji w ochronie zdrowia chce rozmawiać nie tylko z lekarzami, ale też z przedstawicielami innych środowisk medycznych.
Więcej »

Lekarze: Jeśli nie będzie podwyżek, odejdziemy z pracy Przeznaczenie 1 mld zł w budżecie Narodowego Funduszu Zdrowia na podwyżki dla lekarzy od października proponuje Ogólnopolski Związek Zawodowy Lekarzy. Lekarze podkreślili, że nie będzie dalszych ustępstw wobec rządu. Grożą, że jeśli władze nie będą traktowały środowiska lekarskiego poważnie i nie zaakceptują propozycji kompromisu, wówczas lekarze odejdą z pracy.
Więcej »

Strajk lekarzy czyli jak na ostrym dyżurze Lekarze z Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy (OZZL) rozpoczęli bezterminowy strajk w szpitalach.
W czasie strajku lekarze pracują jak podczas ostrego dyżuru. Niektórzy, jak lekarze z warszawskiego szpitala przy ul. Banacha, decydują się na tzw. strajk absencyjny, co oznacza, że w trakcie strajku nie będzie ich na terenie szpitala.
Więcej »

Od poniedziałku może się zacząć bezterminowy strajk lekarzy Wszystkie zaplanowane operacje zostaną odwołane. Lekarze zamkną na cztery spusty swoje gabinety w przyszpitalnych przychodniach. Chorzy, którzy planowali dostać się na oddział, zostaną odprawieni z kwitkiem. Wszystko przez to, że medycy ruszają do boju o wyższe pensje.
Więcej »Strona: 1 ... 13 14 15

inne

Medycyna - katalog lekarzy - studenci medycyny - zdrowie - uroda - leki - porady medyczne Medycyna - katalog lekarzy - studenci medycyny - zdrowie - uroda - leki - porady medyczne
Copyright © 2007-2012 med-news.pl