medycyna - lekarze - studenci medycyny - zdrowie - uroda - antykoncepcja

newsy

Składnik papryczek chili związany z ryzykiem raka skóry Kapsaicyna, aktywny składnik papryczek chili może pobudzać rozwój raka skóry - wynika z pracy na łamach pisma "Cancer Research".
Więcej »

Rogówka z laboratorium poprawiła wzrok 10 szwedzkim pacjentom Wyprodukowane w laboratorium rogówki wyraźnie poprawiły wzrok 10 szwedzkich pacjentów – informuje serwis „BBC News/Science”.
Więcej »

Pomóż, przekaż 1% dla Emilki Topolskiej Emilka jest wcześniakiem z ciąży bliźniaczej. Urodziła się w 5-tym m-cu, ważąc zaledwie 550 g. Obecnie ma 4 lata. Jest cudownym dzieckiem, ale niewidomym z dużym opóźnieniem psycho-ruchowym. Jeszcze samodzielnie nie siedzi, ale za to przeuroczo nuci ulubione melodie.

Rehabilitacja naszych bliźniaczek trwa od pierwszych miesięcy i jest nad wyraz kosztowna. Obecnie zbieramy na sprzęt do usprawnienia ruchowego Emi wierząc, że to urządzenie sprawi, że Emilka będzie chodzić w przyszłości, bo łaska widzenia pozostaje nadal w rękach Boga.

Jak przekazać 1% podatku dla Emilki?

Wypełniając odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT należy:

* w rubryce NAZWA OPP wpisać: FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”

* w rubryce NUMER KRS wpisać: 0000037904

* w rubryce INFOMACJE UZUPEŁNIAJĄCE - CEL 1% wpisać: EMILIA TOPOLSKA

* na zakończenie należy wypełnić rubrykę WNIOSKOWANA KWOTA wpisując do niej kwotę stanowiącą 1% podatkuZ góry dziękują za pomoc
Rodzice i siostrzyczki
Więcej »

Hałas w polskich szkołach uszkadza słuch dzieci W polskich szkołach znacznie przekroczona jest dawka hałasu bezpieczna dla słuchu i ogólnego zdrowia dzieci - wykazały najnowsze badania naukowców z Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu oraz z Politechniki Gdańskiej.
O wstępnych obserwacjach dokonanych w czasie pilotażowego doświadczenia poinformowano we wtorek na konferencji prasowej w Warszawie.
Więcej »

Depresja w ciąży źle wpływa na późniejszy rozwój dziecka Dzieci kobiet, które w ciąży cierpiały na depresję, rozwijają się wolniej niż ich rówieśnicy - wynika z najnowszych badań brytyjskich. Informację na ten temat podaje pismo "BJOG".
Więcej »

Wcześniaki nie okazują bólu, ale go czują Dzieci urodzone przedwcześnie mogą cierpieć z bólu, nawet gdy brak objawów, które by na to wskazywały - wynika z najnowszych badań opublikowanych na łamach "Public Library of Science".
Więcej »

Nowa metoda leczenia łysienia Nowa metoda leczenia łysienia, która polega na wszczepianiu komórek z mieszków włosowych do skóry głowy, daje obiecujące efekty - wskazują wstępne wyniki testów prowadzonych na pacjentach.
Więcej »

Kłótnia z partnerem dobra dla zdrowia Konstruktywna kłótnia ze współmałżonkiem jest lepsza dla zdrowia, niż duszenie w sobie złych emocji, które wręcz podnosi ryzyko przedwczesnego zgonu - informuje pismo "Journal of Family Communication".
Więcej »

Jak szpital łata dziury w grafiku W Zielonej Górze sposobem jest praca lekarza na etacie w jednym szpitalu, a na kontrakcie w innym.
Więcej »

Pacjenci zostaną bez opieki Już wkrótce pacjenci mogą zostać pozbawieni pomocy lekarskiej. 1 stycznia 2008 r. zaczną obowiązywać w Polsce unijne przepisy, które doprowadzą do paraliżu szpitali - alarmuje "Polska".
Więcej »Strona: 1 2 3 ... 15

inne

Medycyna - katalog lekarzy - studenci medycyny - zdrowie - uroda - leki - porady medyczne Medycyna - katalog lekarzy - studenci medycyny - zdrowie - uroda - leki - porady medyczne
Copyright © 2007-2012 med-news.pl