medycyna - lekarze - studenci medycyny - zdrowie - uroda - antykoncepcja

seks

Seks z wiekiem daje kobietom większą satysfakcję Słychać opinie, że starzenie się wpływa negatywnie na zadowolenie kobiet z seksu. Badania opublikowane na łamach „The American Journal of Medicine” wykazały, że jest odwrotnie: z upływem lat ich satysfakcja seksualna może być jeszcze większa.
Więcej »

Alkohol, seks i… studenci Nowe badanie przeprowadzone wśród amerykańskich studentów dowodzi, że koledzy dbają o bezpieczeństwo swoich pijanych koleżanek.
Więcej »

Trening usprawnia punkt G Punkt G, dzięki któremu kobiety mogą doznawać orgazmu bywa niesprawny, jednak może na to pomóc odpowiednia terapia - informuje "New Scientist".
Więcej »

Wirus HIV potrafi przeniknąć przez zdrową śluzówkę pochwy Mężczyzna może zarazić zdrową kobietę wirusem HIV podczas stosunku płciowego - poinformowali naukowcy z Northwestern University podczas 48 Spotkania American Society for Cell Biology w San Francisco.
Więcej »

Kobiecy wytrysk Mam 38 lat i nie mam problemów z osiągnięciem orgazmu. Jednak od pewnego czasu podczas niektórych orgazmów pojawia się "wytrysk". Nie jest to na pewno mocz i czytałam, że coś takiego zdarza się u kobiet, jednak nie wiem jaki jest mechanizm powstawania takiego wytrysku?
Więcej »

Seks na jesienną depresję Nikt nie lubi być smutny ani ze smutasami się zadawać. Niechętnie spotykamy się z ludźmi, którzy mają problemy i są przygnębieni. Ale jeśli smutasem jest nasz partner? Co wtedy zrobić?
Więcej »

Najbezpieczniejsza antykoncepcja Jaka jest, według Pani, najbezpieczniejsza metoda antykoncepcji?
Więcej »

Prostata a seks W przypadku powiększenia gruczołu krokowego, sex jest wskazany czy jest niewskazany? Jaki mają wpływ stosunki w tym przypadku? Proszę o odpowiedź. Adam K.
Więcej »

Samotni i seks Większość ludzi źle znosi samotność. To zrozumiałe - w końcu od dziecka jesteśmy przyuczani do życia w zbiorowościach - uczymy się funkcjonować w przedszkolu, w klasie, integrować z różnymi grupami.
Więcej »

Miłość w sidłach Internetu Wzrastająca popularność towarzyskich portali internetowych oraz coraz częstsze sygnały, że ktoś poznał "swoją drugą połówkę" właśnie przez sieć WWW, każą się zastanowić, na czym polega fenomen tych wirtualnych kontaktów.
Więcej »Strona: 1 2

inne

Medycyna - katalog lekarzy - studenci medycyny - zdrowie - uroda - leki - porady medyczne Medycyna - katalog lekarzy - studenci medycyny - zdrowie - uroda - leki - porady medyczne
Copyright © 2007-2012 med-news.pl