medycyna - lekarze - studenci medycyny - zdrowie - uroda - antykoncepcja

katalog

katalog > sklepy medyczne > sklepy internetoweInternetowy Sklep Rehabilitacyjny
Witamy w Internetowym Sklepie Rehabilitacyjnym. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego. Zakupy sklepie on-line to szybki i sprawny sposób, by poszukiwane produkty trafiły bezpośrednio do Państwa rąk, bez konieczności wychodzenia z domu. Zaopatrujemy w sprzęt rehabilitacyjny i sprzęt medyczny klientów indywidualnych oraz instytucje.
Grodzisk Mazowiecki, Sienkiewicza 18
zobacz wizytówkę »

Stetoskopy serii Insigne Kamed
Już od 62 lat tworzymy z pasją stetoskopy lekarskie,z których korzysta ponad 10 mln. lekarzy i pielęgniarek na całym świecie. Aktualnie wprowadzamy na rynek najnowszej generacji, opatentowany stetoskop serii "Insigne", będący wyrazem najwyższej jakości i niespotykanych możliwości (m.in. sterylizacji) w tej dziedzinie.
Warszawa, Conrada 3
zobacz wizytówkę »

Sprzedaż i Naprawa Sprzętu Medycznego "A.B.E."s.c.
Sprzedaż sprzętu stomatologicznego. Serwis unitów Ekodentx
Mysłowice, Bytomska 41
zobacz wizytówkę »

Elektromedix Internetowy Sklep Medyczny
Internetowy Sklep Medyczny firmy ELEKTROMEDIX, która od wielu lat świadczy usługi związane profesjonalną obsługą i zabezpieczeniem serwisowo technicznym aparatury medycznej pracującej na terenie Polski. Oferta naszego sklepu skierowana jest zarówno do placówek służby zdrowia i prywatnych klinik jak również do prywatnego odbiorcy. W ofercie znajdą państwo drobny sprzęt medyczny wysokiej klasy, a także specjalistyczną aparaturę medyczna.
Aleksandrów Łódzki, Brużyczka Mała 50/6
zobacz wizytówkę »

Roman Legierski
Produkty zapobiegawcze i rekonwalescencyjne oparte o technologię magnetyzmu i podczerwieni firmy Nikken Japonia. Polecane dla osób prywatnych hoteli, pensjonatów banków, biur, szkół i wyposażenia indywidualnych prywatnych domów zdrowotnych.
Ustroń, Chabrów 17
zobacz wizytówkę »

Drops
W sprzedaży książki medyczne, duże rabaty! Prosimy pytać.
Warszawa, Jaworzyńska 11/4
zobacz wizytówkę »
Wszystkich wpisów: (63)
Kategorii: 173


Medycyna - katalog lekarzy - studenci medycyny - zdrowie - uroda - leki - porady medyczne Medycyna - katalog lekarzy - studenci medycyny - zdrowie - uroda - leki - porady medyczne
Copyright © 2007-2012 med-news.pl